organizační informace

H4 TEMPLATE

Podium

Kapely budou mít k dispozici podium o rozměrech 12x10m se střechou 12x12m – v cca. 10m výšce! Díky této mostrozní stavbě docílíme fantastického světelného, zvukového a hudebního výsledku.
Máte se nač těšit!

Parkování

Parkování je zajištěno přímo před vchodem do areálu festivalu. Bude označeno. Přesto doporučujeme spíše využít autobusové linky, svozové autobusy, vlak, taxi apod.

Nápoje

V areálu festivalu se bude čepovat, do vratných kelímků, Kácovský Hubertus 11 za krásných 29,-Kč. Pochopiteně bude k dispozici nealko, limo, káva, víno a další…

jÍDLO

Grilovaná Kýta, Klobásy, Burgery, Hot Dog, Vařená Kukuřice, Palačinky, Bramborové Spirály, Trdelníky, Langoše, Popcorn, Točená Zmrzlina, Grilované Sýry, Nachos a Zapečené Tortily

Projekce a Media

Můžete se tešit na video přenos, který bude zajištěn LCD obrazovkou o rozměrech 4,6×2,8m. Prostě vidět a slyšet budou všichni skvěle! Možná i nakouknete s kamerou do zázemí festivalu a kapel.
Připravujeme vstupy do Radia HEY!, vstupy na sociální sítě a v jednání je i televizní reportáž! 🙂

Doprovodný program

malování na obličej, tetování Henou, Věštírna, Dog Tags – Psí známky na památku, virtuální realita,

Toalety a hygiena

V areálu festivalu bude zajištěna hygiena a toalety formou mobilních toalet a pisoárů. Připraveny budou i nádoby na tříděný odpad.